SketchUP 2018

 

 

sketchup 2019

 

 

3D modelování pro každého

SketchUp je velmi výkonný 3D skicař a modelář pro tvorbu designu, návrh hmoty, 3D modelů (z různých oborů) od koncepční fáze návrhu až po podrobné zpracování detailů.

Chytřejší způsob, jak přemýšlet o 3D modelování

SketchUp je využitelný všude tam, kde je třeba prezentovat vlastní myšlenku pomocí názorného návrhu ve 3D prostoru a tím usnadnit vlastní komunikaci se zákazníkem.

... protože skvělý program produkuje velké věci

SketchUp je silný nástroj pro vytváření, prohlížení a modifikaci 3D myšlenky, snadno, rychle a efektivně!

Najděte ten pravý 3D model

3D Warehouse je bohatá "zásobárna" uživatelsky vytvořených komponent z celého světa, která je k dispozici zdarma na webových stránkách. SketchUp je propojen s touto aplikací, veškeré 3D objekty můžete načíst přímo do vašeho modelu.

Proč modelovat vše od začátku? Ať už je to stůl do kuchyně, kterou navrhujete, nebo automobil do vaši garáže, vše co potřebujete najdete na 3D Warehouse!

 

sketchup

Výkresová dokumentace LayOut

Součástí programu SketchUp Pro je modul LayOut - nástroj pro rychlé vytváření a sdílení profesionálních prezentací modelů a návrhů vytvořených ve SketchUpu. Jakýkoliv model vytvořený ve SketchUpu jednoduše pošlete do LayOutu a vytvoříte z něj plnohodnotnou výkresovou dokumentaci. Výkresu můžete přiřadit pohled (horní, pravý, levý,..), přiřadit můžete měřítko, přidat popisky, šrafy, kóty, detaily... Veškeré změny, které provedete na svém modelu ve SketchUpu se projeví v LayOutu.

 

sketchup sketchup sketchup sketchup
sketchup sketchup sketchup sketchup

 

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info