Bc. Hynek STŘELEC

Vedoucí ZWCAD týmu
Specialista na ZWCAD | nadstavby ZWCAD | SkiJo | BIM ArCADia

Bc. Hynek Střelec - technik a obchodník ZWCAD ve společnosti CADSERVIS

 

 

email: strelec@cadservis.com
tel: +420 732 524 968

Hynek Střelec FB  Hynek Střelec Linked in  Hynek Střelec Instagram

 

 

"Jsem rád, když se věci dělají hned, ne až potom. Je pak víc lidí spokojeno. :-)"

 

Co je tvou pracovní náplní a jak tě tvá práce naplňuje?

Mou náplní práce je komplexně se starat o naše stávající a potenciální zákazníky, tak ať vždy dostanou vždy řešení na míru v oblasti CAD, BIM, nadstaveb dle profesí, samozřejmě v poměru cena/výkon a také pomáhat mým kolegům v týmu ať se posunují. Zakládám si na kvalitně odvedené práci a jsem vždy rád, když to zákazníci ocení a doporučí další kolegy, ať používají náš ZWCAD a další programy.

Jaké produkty ve firmě zastupuješ a kde tě mohou lidé potkat?

Ve firmě zastřešuji kompletní řešení ZWCAD se specializovanými nadstavbami dle profese. Orientuji se hlavně ve stavařských profesích, jako je například pozemní stavitelství, vodohospodářské stavby, dopravní stavitelství, železnice, ale také TZB profese voda, plyn, elektro, vzduch a klimatizace. V neposlední řadě také zastřešuji BIM řešení ArCADia, které je taktéž kompletním BIM stavebním a TZB řešením.

Najdete mě v kancelářích v Ostravě nebo na akcích, kde prezentujeme ZWCAD. Vždy jsem k dispozici na telefonu, emailu nebo na sociálních sítích.

Co děláš rád ve volném čase?

Rád jsem s přáteli, rodinou, především s manželkou. Mám rád víkendové posezení, seznamování se s novými zajímavými lidmi. Rád pracuji na zahradě a chodím do přírody, jako správný člověk z vesnice.
Mám rád samozřejmě také technologie, počítače, CAD a BIM systémy, rád se v tom prohrabuji. Semtam si zahraji počítačovou hru.

 

 

Něco málo z mého portfolia:

Softwarové řešení CADSERIVS pro stavebnictví


 

ZWCAD 2020 – Obecné informace


 

Představení ZWCAD + SkiJo
ZWCAD + BIMtech + SkiJo Geodeti
Představení ZWCAD + Elektro řešení

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info