Jiří TOMÍČEK

Majitel a jednatel společnosti CADservis, s.r.o.

Jiří Tomíček - CADSERVIS

 

 

email: tomicek@cadservis.com
tel: +420 603 516 232

Jiří Tomíček FB        Jiří Tomíček - Skype

 

 

 

"Moje práce, je součástí mého života. Miluji práci s lidmi a proto mě naplňuje vymýšlení řešení jak pro zákazníky, tak i pro náš tým CADservis :-)"

 

Co je tvou pracovní náplní a jak tě tvá práce naplňuje?

Specializuji se na CAD/CAM řešení v rozumném poměru cena a výkon a mým finálním produktem jsou kompletně fungující technologie pro počítačem podporované navrhování a výrobu, tedy nejen CAD software, ale také počítače, periferie, zaškolení uživatelů, vývoj speciálních aplikací a pomoc při zavádění a provozu těchto řešení! Od roku 2013 se našemu týmu podařilo získat výhradním zástupení společností ZWSOFT v České a Slovenské republice.

Jaké produkty ve firmě zastupuješ a kde tě mohou lidé potkat?

Já jsem začínal se ZWCAD a AutoCAD a nadstavby těchto programů. Postupně jsem dělal počítače, periférie i sítě, ale u CADu jsem zůstal a tak dnes pomáhám rozjíždět nové produkty. Nejčastěji mě zastihnete u řešení neřešitelných věcí :-) Momentálně nejvíce času věnuji rozvoji programu ZW3D a dávám energii novým projektům (Konfigurace, 3D tisk, 3D skenování, obrábění, Arcadia BIM a Meblarz pro nábytkáře).

Co se týká školení, tak se můžeme potkat už jen na pokročilých školeních ZW3D nebo manažerských dovedností a CRM systému. Ostatní produkty vás rádi vyškolí naší skvělí kolegové.

Co děláš rád ve volném čase?

Rád trávím čas v přírodě se svou rodinou i pro to je mým velkým koníčkem karavan. No a taky vedu dobrovolné hasiče v obci a jsem radním na obecním úřadě. Prostě mám rád aktivní život.

 

 

Něco málo z mého portfolia:

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info