Zbyněk MRKUS

Specialista na ZWCAD | nadstavby ZWCAD | TDS-TECHNIK | CAD-Axis | RailCAD | RoadPAC

Zbyněk Mrkus - technik a obchodník ZWCAD ve společnosti CADSERVIS

 

 

email: mrkus@cadservis.com
tel: +420 733 681 611   

 

 

"Mít skvěle fungující ZWCAD znamená mít spokojené zákazníky, a to mě na téhle práci nejvíce baví."

 

Co je tvou pracovní náplní a jak tě tvá práce naplňuje?

Dělám vše kolem ZWCADu - od obchodu, přes technickou podporu, až po lokalizaci do češtiny. Dále se starám také o spoustu nadstaveb na ZWCAD (aby vše fungovalo i při vydání nové verze ZWCAD, lokalizaci a samozřejmě také technickou podporu). Jednám jak s nově vyhledanými kontakty, tak především se zákazníky, snažím se jim vyjednat ideální podmínky při nákupu a hlavně zajistit, aby vše běželo k jejich spokojenosti, navrhnout optimální řešení kvůli úspoře času a financí. Na mé práci mě baví to, že je každý den jiná, u každého zákazníka specifická.

Jaké produkty ve firmě zastupuješ a kde tě mohou lidé potkat?

Starám se hlavně o náš nosný program ZWCAD a jeho nadstavby. Komunikuji s vývojáři ZWCADu a nadstaveb jak na úrovni technických dotazů, tak námětů pro vylepšení, úpravy a další vývoj. Z nadstaveb, kterým se věnuji nejvíce bych jmenoval především dopravní nadstavbu CAD-Axis, železniční nadstavbu RailCAD a dále pak BimTech Tools (katastrální mapy a konstrukční detaily), ZWTraffic (dopravní značení a vlečné křivky), ZWNesting (rozmístění prvků do dané oblasti) a spoustu dalších.

Osobně se se mnou můžete střetnout na schůzce, kterou si domluvíme, na školení našich produktů nebo na některém veletrhu, konferenci, či semináři, kterých se účastním již od roku 2010.

Co děláš rád ve volném čase?

Ve volném čase, kterého je čím dál méně, nejraději sportuji, hlavně jezdím na kole. V současnosti však nejvíce volného času trávím se svou rodinou, hlavně pak se svou dcerou. Spoustu času také zaberou práce kolem domu, především pak práce na zahradě, kde se snažíme si vypěstovat zeleninu :-)

 

 

Něco málo z mého portfolia:

ZWCAD: Jak vložit půdorys do katastrální mapy
ZWCAD: Zobrazení čar v modelu a řezu
ZWCAD: PDF Converter

 

 

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info