Mgr. Zuzana KOLOŠOVÁ

Marketing

 

ZK

 

 

email: kolosova@cadservis.com
tel: +420 736 457 933

Linked in - Zuzana Kološová  skype - Zuzka Cadservis

 

 

Nejvíce mě baví, jak profesionálně ale zároveň neformálně umíme v CADSERVIS pomáhat našim zákazníkům.
Sharing is caring.

Co je tvou pracovní náplní a jak tě tvá práce naplňuje?

Starám se o to, aby šel CADSERVIS vidět. Prve vymyslím plán a rozpočty, pak jednotlivé projekty. Většinu času trávím vymýšlením různých forem propagací, počínaje online reklamou, veletrhy a offline eventy konče. Snažím se pochopit všechny potřeby našich zákazníků a jít jim naproti v tom, co od nás očekávají.
Také se starám o to, aby každý ve firmě věděl, že je nepostradatelnou součástí firmy a že je jeho práce pro nás všechny důležitá. Dbám na to aby se každý zaměstnanec cítil být součástí tvůrčích procesů, díky kterým se nám daří usnadňovat život a práci nejen všem projektaktům a konstruktérům.

Jaké produkty ve firmě zastupuješ a kde tě mohou lidé potkat?

Zastupuji propagaci celé firmy a všech produktů. Můžete se se mnou potkat na veletrzích a konferencích ve stánku CADservis nebo na našich akcích pro uživatele. Možná se také potkáme, když k vám do firmy jednou zavítám udělat referenční rozhovor.

Co děláš ráda ve volném čase?

Ráda se toulám po horách nebo trávím čas s rodinou, ať už společnou prací okolo domu, na zahradě, poli nebo lenošením u PS4. Postupně objevuji svět a každá další navštívená země mi dává možnost jej vidět zřetelněji - a takový jaký opravdu je.

 

 

 

 

Něco málo z mého portfolia:

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info