5 let spolupráce s firmou Pragoprojekt

Přidáno: 20. 2. 2020 08:47:32 Počet shlédnutí: 454

20 Únor 2020

V roce 2019 jsme oslavili 5 leté výročí spolupráce s firmou Pragoprojekt.

pr

Je tomu již pět let, co oslovili pánové Jeráček a Pelikán naši společnost s tím, že by rádi navázali užší spolupráci. Jirka Tomíček se tehdy vydal na setkání do Olomouce, kde se konala Silniční konference. Zde dohodli podmínky spolupráce firem CADservis a Pragoprojekt, jejímž výsledkem bylo upravení softwaru RoadPAC pro ZWCAD a také to, že Pragoprojekt začal prodávat a používat námi dodávaný ZWCAD. ZWCAD snad představovat nemusím a kdo by snad neznal RoadPAC, tak jen v krátké větě zmíním, že se jedná o výkonný systém pro automatizované projektování silnic a dálnic, který umožňuje modelovat silniční trasu, silniční těleso, včetně bilance zemních prací a výpočtu vytyčovacích prvků. Nejlepší je tyhle softwary vyzkoušet osobně ;-)

Na Silniční konferenci 2019, jsme měli možnost poblahopřát pánům Svobodovi (předseda představenstva) a Rybákovi (technický ředitel) k jejich významnému jubileu - 50 let od založení společnosti Pragoprojekt. Zároveň jsme si symbolicky připomněli naše pětileté výročí spolupráce.

Kamarádi, ještě jednou vám přejeme spoustu krásných zakázek a spokojených zákazníků a ať ta naše spolupráce jen vzkvétá.

Za tým CADservis

Zbyněk Mrkus

pr

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info