Kde jste nás mohli potkat v roce 2019

Přidáno: 25. 3. 2020 07:00:00 Počet shlédnutí: 594

25 Březen 2020

V roce 2019 byla veletržní sezóna pro CADservis opravdu nabitá. Sepsali jsme pro vás krátké shrnutí veletrhů a akcí, na kterých jste mohli náš stánek potkat.

For Arch 2019 | 17. - 21.9.2019

Letošní ročník veletrhu ForArch se konal již tradičně v Praze v prostoru PVA Expo Letňany.
Stále výrazněji ozývající se témata okolo digitalizace byla hlavním gró veletrhu. I my jsme zde vytáhli, prezentací našeho BIM software Arcadia, mnoha projektantům, zajímajících se o BIM, trn z paty. Uvědomujeme si totiž, že v sektoru stavebnictví je stále více třeba 2D projekty doplnit o celkový 3D model budovy i s daty o prvcích, materiálech, rozměrech a času. Veletrh z hodnotíme jako velmi úspěšný.

zb

MSV Brno | 7. - 11. 10. 2019

61. mezinárodní strojírenský veletrh ukázal budoucnost průmyslu.
Na MSV tradičně zveme naše stálé zákazníky, neboť během hektického roku není vždy čas setkat se osobně se všemi a popovídat si.
Nově jsme na tomto veletrhu pro naše zákazníky, kromě aktuálních informací a videí o ZW3D, vylepšili také catering kvalitním kávovarem. Letos jsme pro vás, naše zákazníky, uvařili 126 káv! MSV je příležitostí sejít se s lidmi a ukázat co se nám povedlo za uběhlý rok. Je skvělé, že se, jako už několik let, s námi na stánku objevili naši kolegové ze společnosti Abbas, kteří ukázali novinky z oblasti 3D skenování.
Letošním ústředním motivem stánku byla referenční mapa, která kolemjdoucí provedla po české a slovenské republice. Předvedla konkrétní provozy, kde se již naše softwary uchytily a kde pomáhají k fungování firem.

msv

MSV Nitra |21. 5. - 24. 5. 2019

I letošní 26. ročník strojírenského veletrhu v Nitře byl zaměřen na prezentaci produktů a novinek z oblastí průmyslu, které jsou úzce spjaty se strojírenstvím. Náš stánek se nacházel v pavilonu F - č. 50, stejně jako minulé ročníky. O stánek se letos nově starala nová kolegyně markeťačka, Zuzka. Díky přitažlivé 3D tiskárně a promítání videí na velké obrazovce se nám dařilo přitahovat pozornost kolemjdoucích.

nitra

Krom těchto velkých veletrhů jsme se také účastnili – Strojírenského fóra, Konference dopravní infrastruktury, Ocelářské konference, BIM konference, konference Vizkon a Silniční konference.


Všem návštěvníkům našich stánků děkujeme za projevený zájem a doufáme, že se v průběhu příštích ročníků veletrhů opět osobně setkáme.

Tým CADservis

hy

 

 

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info