Navázali jsme spolupráci s firmou TRILAB

Přidáno: 7. 5. 2020 15:04:17 Počet shlédnutí: 757

07 Květen 2020

Při hledání funkčního řešení 3D tisku jsme narazili na český start-up TRI-LAB, který vyrábí unikátní 3D tiskárny založené na koncepci delta kinematiky.

Navázali jsme spolupráci s firmou TRILAB

V průběhu státních krizových opatření a výpadu offline obchodních schůzek jsme nelenili a čas jsme využili k realizaci inovačních projektů. Hlavní divizí, která prodělala na jaro množství změn byla divize 3D tisku a 3D skenování.

3D

 

Už dlouhou dobu jsme jednali o nové spolupráci s firmou TRILAB, kterou se nám podařilo dotáhnout. Proběhlo technické i prodejní školení na novou tiskárnu DeltiQ 2. DeltiQ 2 díky jedinečné technologii konstrukce a lehké tiskové hlavě dokáže tisknout bez nutností supportu až do 70 stupňů. Dokáže vytisknout dokonce až 500mm vysoké modely. Disponujeme i paletou quadprint, která dokáže míchat barvy i jednotlivé materiály dohromady (až 4). Nová tiskárna je již v plném vytížení a už nyní máme první velice povedené výtisky.

 

tiskárna

 

 

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info