Nová verze ZWCAD 2022 už je skoro tady!

Přidáno: 11. 6. 2021 14:25:53 Počet shlédnutí: 464

11 Červen 2021

Přečtěte si, co se chystá!

ZWCAD+  předplacený upgrade zdarma

Jaký bude ZWCAD 2022?

Všichni už netrpělivě čekáme, čímpak nás ZWSOFT překvapí a jaké nové novinky zahrne do nové verze ZWCAD 2022.  Tato verze bude nabitá rychlejšími a přívětivějšími funkcemi. A rychlost je to, na co se vývojový tým soustředil. Níže malá ochutnávka...

 

Efektivnější a vylepšené 2D funkce
Jak uvedl Kyle He, produktový manažer ZWCAD, na ZWorld 2021, „ZWCAD je stále rychlejší a rychlejší." To je podpořeno solidními statistikami a přátelskými funkcemi. Ve srovnání s předchozí verzí je v ZWCAD 2022 posouvání rychlejší o 80%, zoomování o 40%, vytváření křivek o 80%, úpravy o 60% a vykreslování o 30%. Zrychlení těchto základních operací již zvyšuje účinnost.

Rychlost ZWCAD 2022

 

K dalšímu zvýšení produktivity máte k dispozici mnoho užitečných 2D funkcí. Tažením uzlů lze flexibilně vytvářet a upravovat tři typy asociativních polí (obdélníkové/podle cesty/polární).

zwcad-2022_obr2


Můžete také vytvořit asociativní tabulky uvnitř i vně ZWCADu s datovými odkazy, aby byla data synchronizována obousměrně. Navíc, když lze nyní vytvářet soubory DWS, které odpovídajícím způsobem kontrolují a opravují nestandardní styly, je standardizace CAD výkresů snazší.


Více 3D funkcí pro AEC i MFG
Podle Kyle He jsou do ZWCADu 2022 přidány další 3D funkce. Dva typické příklady jsou IFC Import a Flatshot. IFC Import může pomoci odborníkům z oboru AEC lépe splnit standardy BIM importem souborů IFC, prohlížením detailů modelů a pohodlnou správou entit pomocí IFC strukturovaného panelu. Flatshot umožňuje výrobcům pohodlně vytvářet 2D verze 3D objektů a šetří je tak před složitými převody výkresů. "V budoucnu bude ZWCAD podporovat více 3D funkcí pro průmyslová odvětví AEC a MFG."

zwcad-2022_obr3

Nyní se můžete soustředit na návrh bez přepínání mezi nabídkami Klasického a Ribbonového menu při zobrazování nebo skrývání ikon ve stavovém řádku podle vašich zvyků. A toto určitě uživatel ocení:)

 

Oficiální vydání verze ZWCAD 2022 je naplánováno na 24. června. Do tohoto data platí promo akce:

ZWCAD 2021 + předplacený upgrade na 1 rok  zdarma  (obsahuje upgrade na ZWCAD 2022 + všechny další upgrady a updaty v průběhu platnosti sobscriptionu)

 

 

Česká verze ZWCAD 2022 vyjde 1.července 2021.

 

    Váš tým ZWCAD

ZWCAD

 

Setkání uživatelů ZWCA 2022 - registrace

 

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info