Nové CADbro 2021 je tady!

Přidáno: 21. 9. 2020 10:25:18 Počet shlédnutí: 616

21 Září 2020

Prohlížejte, analyzujte, upravujte a převádějte data z různých CAD programů bez omezení:)

 

CADbro 2021 - Co je nového v nové verzi?

Hlavní novinky CADbro 2021:

Dnes 22. září 2020 vychází nová verze softwaru CADbro 2021, 3D CAD prohlížeče, který je velice jednoduchý na používání, a proto ho mohou používat všichni ti, kteří si předávají technická data. Jsou to hlavně lidé z obchodního oddělení, technici, kontrolóři kvality, konstruktéři atd.

Import více informací za méně času

Import 3D CAD souboru je první krok pro použití prohlížeče. Nyní byl překladač CADbro vylepšen, takže nyní můžete nejen importovat více verzí souborů, jako jsou CATIA® V5-6R2020, Creo® 6.0, Inventor® V2020, a NX® 1899, ale také mít přístup k jejím atributům, například materiálu. Vytvoření nabídky tak zabere méně času.

 

 cadbro 2021:  Atributy dílu importovaných souborů mohou být načteny
Obr.1: Mohou být načteny atributy dílu importovaných souborů (pro zvětšení klikni na obrázek)

Kromě toho, příkaz Rychlý import může pomoct načíst data zobrazení velice rychle a geometrické data pro měření nebo základní úpravy také.

 

Rychlejší úpravy a jednodušší spolupráce na 3D modelech

S importovaným 3D modelem můžete začít úpravy v desktop aplikaci. Pokud jste si ještě nezvykli na CADbro, je tady pro jednodušší vyhledání příkazu, který potřebujete, přidaná nová funkce Vyhledávání příkazů.

Navíc v CADbro 2021 je dostupný Souřadný systém. Bez námahy můžete vytvořit Rovinu s osami a osy, což může usnadnit měření objektů. Jako typ referenční geometrie, Osy základny, jsou hlavně často používány jako střed rotace a zvláště užitečné, když osa konkrétního modelu není v ose se žádnou z výchozích os.

 

CADbro 2021:  Základna s osami a osy se dají jednoduše vytvořit

Obr.2: Základna s osami a osy se dají jednoduše vytvořit (pro zvětšení klikni na obrázek)

 

V sestavě můžete jednoduše použít funkci Kontrola přesahů pro kontrolu minimální vzdálenosti mezi komponenty. Může vám pomoci ujistit se, že návrh sestavy je bezpečný a smysluplný.

S funkcí Rozložený pohled, můžete předefinovat kroky rozložení v desktop aplikaci a nahrát je společně s modelem na cloud. Poté si členové vašeho projektu nebo klienti mohou prohlédnout rozložený pohled podle předdefinovaných kroků na webu.

CADbro 2021:  Předefinovaný rozložený pohled

Obr.3: Předefinovaný rozložený pohled (pro zvětšení klikni na obrázek)

Sdílení menších souborů přes QR kód

Nyní je možné generovat QR kód pro váš soubor modelu a sdílet ho pomocí kódu. Tak jak QR (Quick Response) kód získává popularitu, vaši zákazníci mohou upřednostňovat jejich skenování pro zobrazení informací o produktu na svých mobilních zařízeních.

CADbro 2021:  Sdílení modelů pomocí QR kódu

Obr.4: Sdílení modelů pomocí QR kódu (pro zvětšení klikni na obrázek)

 

Pro ještě jednodušší sdílení a rychlejší otevírání souborů je v CADbro 2021 zmenšená velikost souborů .Z3DS a to bez ztráty kvality. Díky tomuto vylepšení můžete také uložit více souborů v rámci omezené úložné kapacity.

CADbro 2021:  Menší .Z3DS soubory v CADbro 2021

Obr.5: menší soubory .Z3DS  (pro zvětšení klikni na obrázek)

 

Od importu, zobrazení, editaci, analýzu, po export a sdílení... nové funkce a vylepšení CADbro 2021 nabízí lepší spolupráci na 3D modelech. Pokud pracujete s 3D modely v teamu nebo napříč odděleními, neváhejte a vyzkoušejte CADbro 2021 (30denní zkušební verzi).

 

Stáhněte si CADBro 2021


Stáhnout ZW3D 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info