Pomoc Jižní Moravě – na druhých nám záleží

Přidáno: 22. 7. 2021 12:19:41 Počet shlédnutí: 215

22 Červenec 2021

Ihned poté co jsme se dozvěděli o katastrofě, která postihla několik obcí na Hodonínsku, rozhodli jsme se i my lidem postiženým tornádem pomoci.

Musím na začátek říct, že i my jsme se ze začátku vnitřně prali s pocitem okamžitě na místo vyjet a fyzicky pomoci s odklízením trosek. Jelikož oficiální zprávy a všechny informace naznačovaly, že bychom spíš jen zavázeli, rozhodli jsme se v prvním týdnu pomoci alespoň finančně na oficiální konta. Naši zaměstnanci zaslali i finanční pomoc sami za sebe.

Nakonec jsme se v 2. týdnu po katastrofě dostali k informacím přímo z kulturního domu Hodonín, kde sepisovali seznamy věcí, které jim chybí. Rozhodli jsme se tedy ještě napřímo nakoupit materiál (převážně náhradní díly k motorovým pilám), a osobně jsme jej na místo pohromy dovezli.

 

Hodonínsko

Po příjezdu do postižených obcí nás to, co jsme viděli velmi zasáhlo, vidět takovou spoušť, na to se člověk nemůže jen tak připravit.


Jsme rádi, že jsme mohli alespoň nějak pomoci, víme že je to jen kapka v moři, ale věříme, že naše pomoc byla pro místní obyvatele přínosem a podporou v této nelehké životní situaci. Pokud byste znali někoho konkrétního, kdo by potřeboval pomoci určitě jej také rádi podpoříme!

za CADSERVIS,
Zuzka

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info