Právě vychází ZW3D 2021

Přidáno: 14. 9. 2020 10:45:35 Počet shlédnutí: 518

14 Září 2020

Sepsali jsme pro vás informace o nejlepších nových funkcích. ZW3D přináší mnoho nových funkcí a optimalizací pro lepší uživatelské používaní, komfort a daleko obsáhlejší možnosti v CAD/CAM.

 

zw3d

Hlavní novinky ZW3D 2021:

Uživatelsky příjemnější interakce

V ZW3D 2021 byla uživatelská zkušenost dále vylepšena některými malými, ale užitečnými novými funkcemi. Například Vyhledávání příkazů vám pomůže rychle vyhledat příkazy pomocí klíčových slov, co je užitečné pro méně používané příkazy. Pro často se opakující práci může pomoci funkce Nahrávání skriptů, které umí nahrát příkazy jako skripty, které můžou být použity jako mapa znaků pro rychlé vykonání operace jedním kliknutím při opětovném použití. Navíc Karteziánsky systém souřadnic je nyní plně podporován, včetně 2D/3D os základen, základních rovin a základny s osami, co pomůže s návrhem skice, modelováním, PMI kótami a nastavením vazeb sestavy.

Vyhledávání příkazů                    Podpora osy základny
                        
Obrázek 1; Vyhledávání příkazů                                                      Obrázek 2; Podpora osy základny

Rozšířené možnosti CAD

Kromě lepší uživatelské interakce, byly rozšířeny CAD funkce pro celkově kvalitnější navrhování. Pro návrh skici přibyly nové funkce jako Vazba odsazení pro odsazení entit, Vazba stejných křivek pro vytvoření plynulejších křivek a povrchů, Popisová skica pro vytvoření referencí postupu modelování a mnoho dalších funkcí, které čekají až je objevíte.

Pro modelování G2 prolnutí je podporována funkce vytvoření zaoblení a prolnutých ploch pro vyšší přesnost, zejména při návrhu aerodynamických tvarů. Nová funkce Křížové ořezání může řezat a sešít více povrchů najednou.

Sestava byla také značně vylepšena novými funkcemi jako Zahrnout neumístěný komponent pro vložení virtuálního komponentu ve stromu sestavy a 3D kusovníku, Kontrola vůle pro zjištění minimální vzdálenosti mezi komponentami a Dávkové atributy pro aplikování atributů pro více komponentů najednou.

 

 

 Návrh aerodynamického tvaru s vyšší přesností s pomocí Vazby stejné křivky

  Obrázek 3; Návrh aerodynamického tvaru s vyšší přesností s pomocí Vazby stejné křivky

 

 

 

 G2 volba Prolnutí je vylepšena k vytvoření zaoblení nebo povrchu s vyšší kvalitou

Obrázek 4; G2 volba Prolnutí je nyní vylepšena pro vytvoření zaoblení nebo povrchu s vyšší kvalitou

 

 

Optimalizovaný CAM

Vylepšení v CAM modulu jsme také velice netrpělivě očekávali. Například nově je podporováno více typů obráběcích nástrojů při soustružení, včetně pětiúhelníku, šestiúhelníku a osmiúhelníku. Navíc Simulace celého stroje byl vylepšena Konstruktérem strojů, Knihovnou strojů a dalšímí novými funkcemi pro měření atd.

Proces simulace bude nově ještě jednodušší a přesnější.

Nově také lze Seřizovací list exportovat do Excelu, kde také můžete zobrazit nebo skrýt vybrané souřadnice. Poslední novou funkcí, kterou si popíšeme je - Přizpůsobení oblouků, to je podporováno v 2x a 5x Frézování a Gravírování na povrchu pro generování drah nástroje s vyšší kvalitou.

 Nově podporované řezné nástroje pro soustružení

Obrázek 5; Nově podporované řezné nástroje pro soustružení

 

 

 Vylepšena simulace celého stroje

 Obrázek 6; Vylepšena simulace celého stroje

 

Více informací

 

 

Stáhněte a vyzkoušejte

ZW3D 2021


Stáhnout ZW3D 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info