Rozhovor s ASA expert o ZWCAD

Přidáno: 23. 3. 2020 10:10:39 Počet shlédnutí: 1202

23 Březen 2020

V Ostravské projekční kanceláři ASA expert oceňují na ZWCAD hlavně trvalé licencování.

Zeptali jsme se ředitele společnosti ASA expert, Ing. Pavla Srkala, na pár otázek ohledně používání a  jejich spokojenosti se softwarem ZWCAD.

Jak vznikla firma ASA expert?

"Myšlenka založení firmy ASA expert vznikla z potřeby sjednocení jednotlivých projektantů v roce 2006 a od té doby se tato projekční kancelář rozrostla až na 20 projektantů."

Co je produktem vaší firmy?

"Jednoduše, projekty. Bohužel, samotná projektantská práce není dobře zaplacená, proto jsme byli nuceni zahrnout i další služby. Poskytujeme komplexní řešení pro klienta, kterého provedeme celým procesem od projektu, přes zařízení dotací, tendrů na dodavatele, vyřizování až do finální podoby hotové budovy."

asa

K čemu používáte ZWCAD?

"K vytváření dokumentace pro pozemní stavby. Přecházeli jsme na ZWCAD z AUTOCAD software, měli jsme zastaralou verzi 2009."

Kolik licencí máte a kterou funkci v ZWCAD nejraději používáte?

"Máme celkem 9 licencí. Využíváme všechny funkce ZWCADu, které byly i v Autocadu. Hlavní přínosem je využití možnosti napojení podkladů z katastrálních map a nyní začínáme používat i SkiJo."

Proč jste zvolili zrovna ZWCAD? Největším tahákem byla rozhodně obchodní nabídka.

"Odešli jsme od AutoCADu hlavně kvůli jejich cenové politice. Nevyhovoval nám systém pronájmů. Pro nás stavaře nejsou každoroční upgrade tak cenné, aby byly tak draze placené."

Děkujeme vám za Váš čas a těšíme se na další spolupráci.

asa

 

Firma ASA expert provádí projekční, poradenská a znaleckou činnost. Není vlastněna žádnou nadnárodní korporací, sídlí v Ostravě a ročně spracují okolo 200 zakázek. - http://www.asaexpert.cz/

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info