Nová školící místnost a 254 odškolených v roce 2019

Přidáno: 30. 3. 2020 09:39:42 Počet shlédnutí: 721

30 Březen 2020

Od roku 2016 vás pilně školíme v našem vzdělávacím středisku v Ostravě. Každým rokem se nám daří zvyšovat počet proškolených uživatelů i počet vypsaných termínů školení. V uplynulém roce 2019 jsme proškolili celkem 254 uživatelů našich softwarů.

Nová školící místnost a 254 odškolených v roce 2019

Školící místnost neustále ,,praská ve švech"

Školí vás naši 4 zkušení školitelé. Dva školitelé se věnují softwaru ZWCAD a jeho nadstavbám, další dva školí ZW3D a jeho nadstavby. Během roku také organizujeme vícero specializovaných školení, např. na software SketchUp, RoadPac aj., která školí spřátelení externí školitelé.

h

Hynek školí hlavně základy ZWCADu a na jeho školení pak navazuje Zbyněk, který pokročilejším uživatelům osvětluje složitější funkce programu. Hynek i Zbyněk se na svých školeních zaměřují na konkrétní požadavky zákazníků, podle nich pak upravují učivo přesně na míru. Veškerá školení se soustředí na co největší praktičnost výuky, aby si zákazníci osvojili, pokud možno, co nejvíce funkcí programu a tím si zjednodušili svou každodenní práci.

Na školení programu ZW3D jste se mohli setkat s dlouholetým školitelem Markem, který se věnuje hlavně praktickému propojení softwaru s obráběcími stroji a Jakubem, který je specialistou na CAD a plošné modelování. Dnes už bývalý, školitel Vašek, také stihl v průběhu roku odškolit svých několik „uživatelů. Školení ZW3D se zaměřuje hlavně na konkrétní potřeby jednotlivých provozů tak, aby nabyté znalosti uživatelé mohli ihned aplikovat a zvýšit tak efektivitu své práce.

j

Školení také probíhají často mimo naše školící středisko a to přímo ve firmách. V roce 2019 jsme školili například v JAP, Zálesí a.s., také ve firmě SB Projekt, Elpremont elektromontáže, Schüle Slovakia, Erwin Quarder, VSK Profi, Městská policie Praha, Benko Klima, Halex - Schauenberg ocelové konstrukce, BSTS Engineering & Services nebo v CRW Slovakia.

h

Naše školení jsou jak hromadná pro začátečníky či pokročilé, tak individuální, pro uzavřenou skupinu uživatelů, a v neposlední řadě školíme i formou konzultací a osobního dohledu nad zavedením programů do konkrétního provozu.

Nově, máme díky přestěhování do nových prostor, více místa pro naše školení.

Těšíme se na setkání s vámi.

Tým CADservis

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info