Světové zakázky navrhuje KVM QUARDA v ZW3D

Přidáno: 5. 11. 2020 07:25:18 Počet shlédnutí: 858

05 Listopad 2020

I letos jsme se vypravili do firmy zákazníka, který již dlouhodobě využívá software ZW3D pro referenci. Tentokrát jsme zamířili nedaleko Ostravy, do Sedlnic do firmy KVM QUARDA, vyzpovídat zakladatele a majitele firmy p. Quardu.

Světové zakázky navrhuje KVM QUARDA v ZW3D

 

Jaký je příběh firmy KVM QUARDA?
Víceméně se dá říct, že jsme vznikli z garážové firmy. Můj bratr byl kdysi společníkem v jedné strojírenské firmě a po neshodách jsme se pak společně rozhodli založit si vlastní firmu. Dnes je to již 6 let, co fungujeme a zaměstnáváme 10 lidí.

Co je vašim produktem?
Máme to i v logu firmy – konstrukce, výroba, montáž. Děláme jednoúčelové stroje, robotické zařízení, automatizované linky, měřící svařovací přípravky, výrobu čistě na CNC strojích a drátovce. Nabízíme toho tedy docela dost včetně zámečnických prací.

Jaký je u vás proces uspokojení zákazníka?
Zákazník dodá zadání v podobě výkresu nebo nějakých CAD dat a my dle toho připravíme a vyrobíme. Nebo dostaneme zadány specifikace vytvořit nějaké zařízení, tak dle toho se řídíme, abychom udělali výrobek přesně dle přání zákazníka.

zw3d Quarda

K čemu používáte ZW3D?
Používáme jej k návrhu, pro vizualizaci ve výrobě, k výkresové dokumentaci k tvorbě CAD dat.
Máme ještě Inventor, se kterým jsme i začínali, ale díky vysoké ceně jsme již kompletně přešli k ZW3D.

Jaké funkce ZW3D jsou pro vás největším přínosem?
Protože děláme většinou s CAD daty, tak používáme plošný modelář a výkres. Pro vizualizaci do výroby to stačí.


quarda    quarda    kvm quarda


Proč jste si vybrali ZW3D?
Cena a kvalita. První ZW3D jsme nakoupili v roce 2016, ze začátku jsme o něm docela pochybovali, ale ty poslední verze, můžu říct, jsou velice dobré. Jde vidět, že ty poslední verze se výrazně posunuly, a že každým rokem se na vývoji pilně pracuje. Nyní máme už 3 licence. Mám radost, že ZW3D otevírá opravdu velké množství formátů. Pokud se někdy naskytne problém, většinou je závada mezi monitorem a židlí. Líbí se nám i ty letošní novinky a budeme objednávat Upgrade. Skvělá funkce jsou rozhodně flexibilní vazby.

Jaká je spolupráce s CADSERVIS, je všechno v pořádku?
Já jsem naprosto spokojený, jestli tu byl váš býv. kolega Veselý, tady p.Havala nebo p. Tomíček, tak vždycky byla spolupráce bezproblémová. Vím, že kdykoliv mám problém či dotaz, mohu se jim ozvat a hned to spolu vyřešíme.

Web společnosti: https://kvmq.cz/

quarda

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info