ZWCAD+ 2015: Co bude nového?

Přidáno: 23. 7. 2014 13:24:58 Počet shlédnutí: 2715

23 Červenec 2014

Univerzální šrafování, jednofuché řízení externích zdrojů, Google Earth v ZWCADu a další skvělé funkce ...

ZWCAD + 2015

 

Nová verze ZWCAD+ 2015 bude uvolněna v říjnu 2014.
Během srpna 2014 však bude k dispozici Beta verze určená pro veřejné testování.

 

Nový ZWCAD 2015 Vám umožní:

- Jednoduché řízení všech externích zdrojů
Určitě máte zkušenosti s podobnými případy jako tento: po obdržení výkresu s množstvím připojených externích zdrojů zjistíte, že referenční cesty k těmto zdrojům jsou již neplatné, protože někdo nastavil cestu jinak než je zvykem. A obnovení správných cest může být časově dost náročné. Ale teď to už bude hračka. Správce referencí v ZWCAD+ 2015 umožňuje efektivně řídit všechny externí zdroje aktuálního výkresu, a to včetně rastrových obrázků, fontů a externích referencí. Získáte rychlý přehled o všech zdrojích a nedostupné zdroje velmi snadno objevíte.

- Univerzální šrafování obrázkem, blokem či externí referencí...
Standardně je šrafování objektu omezeno na předem definované šrafovací vzory. Volné a pohodlné používání šraf Vám ušetří čas na důležitější činnosti. V ZWCAD+ 2015, pomocí Super šrafy úplně změníte způsob dosavadního šrafování. Můžete šrafovat různými objekty, včetně obrázků, bloků či externích referencí a nebudete omezováni pouze na předdefinované šrafovací vzory.

- S aplikací Google Earth projektujte v reálném světě
Navrhování ve stavebnictví a architektuře může být někdy obtížné, protože navrhované objekty musí být dokonale sladěné se skutečným prostředím. Do ZWCAD+ 2015 budete moci přímo importovat grafické snímky z aplikace Google Earth. Tato nová funkce Vám umožní prohlížet Váš konečný návrh v aktuální mapě.

- Kromě výše uvedených vlastností bude ZWCAD+ 2015 disponovat spoustou užitečných vylepšení a nových vlastností souvisejících s CUI, s prací ve 3D, s Unicode, ...atd.

O vydání Beta verze v srpnu a také ZWCAD+ 2015 v říjnu vás budeme informovat!

 

ZWCAD + 2015

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info