ZWCAD 2021 - Na co se těšit?

Přidáno: 17. 7. 2020 11:03:09 Počet shlédnutí: 1283

17 Červenec 2020

Oficiální vydání ZWCAD 2021 můžete očekávat 2. září.

ZWCAD 2021 -  Na co se těšit?

 

 

1. Nové grafické jádro a zobrazení paralelních počítačů

2. Podpora průhlednosti objektů a hladin

3. Kompilátor upgradován do Visual Studia 2017/2019

4. Verze ZRX upgradována

5. Vylepšený efekt zobrazení na 4K monitorech

6. Jednotné dialogové okno pro reference (xref/obrázky, dwf, pdf)

7. CUI podporuje přizpůsobení reakce tlačítek myši

8. Podpora přepsání hladin výřezu

9. XREFy podporují obrácené oříznutí

10. Knihovna ACIS byla upgradována na verzi R28

11. Podpora API přidružena do Palet nástrojů

12. Podpora .NET API přidružena do Ribbonů

13. Podpora vzorců v tabulkách

14. Podpora vzorců v polích

 

Lepší vizuální vzhled generovaný mnohem rychleji

Vedoucí vývoje ZWCADu, Charles Zhao a jeho tým opět udělali na nové verzi mnoho práce. Došlo ke zrychlení procesu otevírání výkresů, konkrétně vizualizace dat, a to díky vylepšení vytížení vícejádrových procesorů, grafických karet a vylepšeného paralelního zpracování. V ZWCAD 2021 je čtení výkresů přibližně o 30% rychlejší (ve srovnání se ZWCAD 2020), s důrazem na plynulejší zobrazováním objektů.

Nastavitelná průhlednost pro jasnější výkresy

Nově můžete určit průhlednost objektů, šrafů, referencí, hladin atd., abyste je mohli lépe rozlišovat. Pro lepší použití lze nastavit průhlednost objektů v hladině najednou.

 trans

Přesnější zobrazení na 4K monitorech

Pokud vlastníte 4K monitor, můžete si být jisti, že ZWCAD 2021 přinese daleko příjemnější vizuální zobrazení. Můžete tedy kreslit přesněji bez bolesti očí.

4k

 

Spravujte všechny XREFy v jednom správci

Externí soubory ve formátu DWG, DWF, PDF, PNG atd. se často používají v CADu jako reference. V této nové verzi jsou všichni správci různých referencí sloučeni do jednoho, takže je můžete pohodlně kontrolovat a spravovat bez přepínání mezi panely.

xref

 

Unikátní hladina pro každý výřez

Hladiny výřezu vám umožňují měnit vlastnosti hladin (barva, typ čáry, tloušťka čáry, styl vykreslování atd.) v každém výřezu, aniž by to ovlivnilo výkres. Díky tomu můžete snadno označit nebo zvýraznit některé konkrétní části, tak aby vyhovovaly vašim potřebám.

 

Vzorce umožňující rychlejší výpočty

Nyní, když jsou k dispozici vzorce tabulek a polí, můžete používat vzorce, jako je součet, průměr a počet v ZWCAD 2021, stejně jako v Excel®. Výsledkem je, že výpočet v tabulce je přesnější a vytváření výpisů materiálů je daleko jednodušší.

 excel

Vývojáři aplikací jistě ocení, že díky upgradu Visual Studio® na verzi 2017 a API pro Palety nástrojů a Ribbon, bude jednodušší migrace aplikací.

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info