ZWCAD Mechanical 2021

Přidáno: 21. 10. 2020 15:53:46 Počet shlédnutí: 480

21 Říjen 2020

Zdědil rychlost a plynulost ZWCADu 2021.

ZWCAD Mechanical 2021

ZWCAD Mechanical 2021 spatřil světlo světa.

Tato verze softwaru, která je určena pro průmysl, je založena na CAD programu ZWCAD. Kromě toho, že od něho zdědila rychlost, plynulost a uspokojivé nové funkce ZWCADu 2021, nabízí také množství užitečných vlastností.

Jednoduchá tvorba shodných jednotlivých děr

Nyní máme dvě volby navíc pro tvorbu jednoduchých děr. Jedna volba je "Standardní velikost". Když ji zatrhnete, umožní vám použít standardní velikosti, kde jednotky mohou být metrické nebo palce, a tím pádem nemusíte manuálně zadávat průměr díry, což zefektivní proces generování drah. Společně s možností Opraveno pomáhají zajistit, že délka středové úsečky se proporcionálně přizpůsobí velikosti díry.

 

Shodné jednotlivé díry - ZWCAD Mechanical
Obr.1: Jednotlivé díry, jejichž středové čáry jsou nyní přizpůsobitelné, mohou být vytvořeny standardní velikostí.

Rovněž můžete přizpůsobit velikost označení ve správci Tabulky děr, takže označení díry není ani příliš veliké ani příliš malé.

 

Načtení dílů z uspořádané knihovny bez námahy.

Primární zájem je vždy směřován na knihovnu dílů, jako středobod mechanického návrhu. V této nové verzi byly díly přeuspořádany dle typů a norem, tak abyste mohli bez námahy najít ty, které potřebujete. Navíc je nyní dostupná i německá norma.

Zkuste dvakrát kliknout na díl v knihovně a můžete ho přímo editovat v modelovacím prostoru, co zvyšuje produktivitu.

 

Knihovna dílů - ZWCAD Mechanical 2021

Obr.2: Přeuspořádaná knihovna dílů pomáhá usnadnit mechanický návrh.

Navíc byla vylepšena inteligentní funkce návrh zmíněné APIs ZWCADu Mechanical 2021 a to nejenom pro vývojáře pro přizpůsobení programu, ale také pro podniky k integrování do informačních systémů, jako ERP a PLM, a sdílení interních dat návrhu produktu.

Chcete si to vyzkoušet? Stáhněte si nyní bezplatnou 30-denní trial verzi!

 

 

Stáhněte a vyzkoušejte ZWCAD Mechanical 2021


Stáhnout ZW3D 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info