O společnosti CADservis, s.r.o.

Naše společnost je na Českém trhu od roku 2002 pod názvem Jiří Tomíček-CADservis, od roku 2007 pak CADservis, s.r.o.,
Společnost se po celou dobu zabývá řešeními jak zjednodušit, zefektivnit a podpořit práci konstruktérů a projektantů. Naším finálním produktem je kompletně fungující projekční, nebo konstrukční kancelář tedy nejen CAD software, ale také počítače, periferie, zaškolení uživatelů, vývoj speciálních aplikací a pomoc při zavádění a provozu těchto řešení!
Ročně dodáme stovkám nových firem naše řešení, které pomáhá zefektivnit činnosti ve firmách.
Kromě CAD software, řešíme také Hardware, pomáháme rozjíždět prodej služeb ve firmách, které s tímto mají problém a celkově se snažíme zlepšit pracovní podmínky a stav zakázek ve firmách, se kterými se rozhodneme spolupracovat.
Od roku 2013 jsme výhradním zástupcem společností ZWSOFT (CAD/CAM programy ZWCAD a ZW3D) a SKIJO CZ v České a Slovenské republice.

 

Účel firmy:

Pomáháme našim zákazníkům, aby mohli vytvářet dokumentace, výrobky a jiné jejich produkty maximálně pohodlně a ekonomicky. Dodáváme zákazníkovi kvalitní řešení v rozumném poměru cena/výkon, které mu umožní efektivně provádět činnosti potřebné k jeho práci. Zlepšujeme stav firem, zákazníků ve všech směrech.

 

 • Kontakty

  CADservis, s.r.o.

  Technologická 373/4,  708 00 Ostrava

  Tel:   +420 553 730 029
  Tel:   +420 603 516 232

  Technologická 373/4
  (Budova Tandem)
  708 00 Ostrava - Pustkovec

  Areál Moravskoslezského Inovačního Centra (MSIC)

  IČ: 27807436
  DIČ: CZ27807436

  e-mail:  info@cadservis.com

   

Podporujeme:
Organizace Čmeláček
 v

Organizace Mraveneček

g

Dobrovolní hasiči Štěpánkovice

v

Jsme výhradními distributory pro Českou a Slovenskou republiku:
zwcad

z

skijo

 

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info