ZWCAD Mechanical 2020

ZWCAD Mechanical 2020

SKLADEM NOVINKA

ZWCAD Mechanical disponuje všemi vlastnostmi ZWCAD Professional a navíc poskytuje uživatelům inteligentní modelování strojírenských částí.

27990 Kč

33868 Kč s DPH

33868 Kč s DPH / lic

Výrobce: ZWSOFT

S komplexními knihovnami standardních dílů a mechanických nástrojů pro navrhování a kreslení umožňuje ZWCAD Mechanical urychlit proces strojírenského navrhování a pomáhá návrhářům ušetřit hodiny času při navrhování a předělávání. S tímto CAD řešením mohou návrháři strávit více času inovacemi a nemusí se zabývat řešením správy pracovních postupů.

Obsahuje (databáze normalizovaných dílů, vytváření řezů a detailů, generování hřídelí a ozubených kol) i kompletní podporu strojírenských popisů (drsnosti, tolerance, tabulka děr a generování kusovníků), díky
čemuž se podstatně zvýší Vaše produktivita.
cad

 Zjednodušuje strojírenské kótování výkonnými a vícenásobnými kótami

Výkonné kótování zjednodušuje kótovací proces zkrácenými dialogovými okny které řídí a rozbalují příslušné proměnné týkající se obrábění, jakož i doplňují informace tolerancí a uložení.

S vícenásobným kótování mohou konstruktéři vytvářet více kót s minimálním zadáváním.

Jednotná týmová spolupráce s mezinárodními a přizpůsobitelnými normami
ZWCAD Mechanical podporuje kreslení podle norem ISO, ANSI, DIN, JIS, GB a umožňuje konstruktérům udržovat společnou formu komunikace.

Nástroj na synchronizaci norem zajišťuje aby týmy na lokální síti (LAN) používali jednotné a aktuální normy.

cad

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info